Forum Dyskusyjne

Pełna wersja: Kolekcjonerstwo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może ktoś zbiera coś ciekawego? Znaczki, monety, kamyki, kapsle? Pochwalcie się co chomikujecie Ninja
Ja zbieram kufle do piwa, ale takie prawdziwe kufle, z uchem, nie jakieś pedalskie szklaneczki z logo producenta Duży uśmiech Mam 24 sztuki jak na razie, wszystkie fajne, ciężkie, z grubego szkła Duży uśmiech Trochę kurz zbierają i trzeba je myć co jakiś czas nawet jak się nie używa, no ale ogólnie spoko opcja Duży uśmiech
ja swego czasu zbierałam znaczki, ale w tej chwili wszystkie klasery zalegają w piwnicy i w sumie już mnie to nie kręci. sama nie wiem czemu, może kiedyś jeszcze do tego wrócę na stare lata Cyklop
o ile można to nazwać kolekcjonerstwem: postcrossing. i stosy najśliczniejszych pocztówek z całego świata. Uśmiech

chociaż pamiętam,że jako mała dziewczynka miałam okres uwielbienia i kolekcjonowania papierków od gum orbit i zapewne gdybym wzięła się za przeszukiwanie szafek to jeszcze jakieś szczątki tej pasji bym znalazła Język
Ja kiedyś zbierałem pokemony z cheetosów, hehe. I graliśmy na podwórku nimi, wszystkich ogrywałem i później miałem tego tyle że rozdawałem młodszym dzieciakom za darmo i mnie kochali hahaha.
zawsze starałem się przywieźć coś z podróży. NIe ważne czy było to coś wielkiego czy wartościowego. Ważne, że dana rzecz zawsze będzie mi się kojarzyć z konkretnym wyjazdem i przywoływać wspomnienia.
Zbieranie to moim zdaniem najbardziej nerdowskie hobby na świecie oO
Sam kiedyś byłem nerdem i zbierałem podkładki pod myszki, ale na szczęście mi przeszło.
No akurat podkładki pod myszki to faktycznie dość nerdowskie hobby, ale pocztówki od ludzi z całego świata to raczej fajna pasja Uśmiech
herbacianka, dzięki wielkie za wskazanie tego postcrossingu, założyłam sobie konto, zobaczymy Uśmiech wydaje się super, a ja nigdy nic nie zbierałam raczej jeszcze Oczko
Przekierowanie