Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey i Nosowska
aLa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Hey i Nosowska
Jeden z najlepszych damskich głosów w kraju (o ile nie najlepszy), dobre teksty, ciekawe rozwiązania muzyczne - ktoś oprócz mnie się zachwyca? : )

"Wszystkim chciałbym być, wszystko przeżyć, połączyć w sobie najdziksze sprzeczności, aż pękłbym wreszcie."
04-28-2012 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karrrola Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Hey i Nosowska
Wiadomo, że ja Oczko
Szczególnie ukochałam "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" od Hey i solową "Karatetykę". Nosowska sprawia, że mam ciarki na plecach. No i koncertowo też genialnie - skromnie ale pięknie, zawsze.
04-28-2012 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
herbacianka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Hey i Nosowska
Widzę,że co raz więcej osób stąd wychowało się na Nosowskiej Uśmiech
Poza kilkoma sentymentralnymi utworami z dawniejszych lat [,,Sic" i ,,List"] to ostatnia płyta jednak najbardziej wbiła mi się w życie i często wracam, żeby choć na chwilę oderwać się od monotonii.
05-05-2012 04:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olivka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 93
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Hey i Nosowska
w sumie ostatnia płyta trafia do moich głośników najczęściej. Kobiecy głos, którego nigdy się nie zapomina.
05-15-2012 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karrrola Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Hey i Nosowska
Widzę że nie tylko u mnie najczęściej gra najnowsza płytaUśmiech Ale i "pytajnik" jest dobrą i lubianą. W sumie wszystkie są dobre, kwestia tylko częstotliwości odtwarzaniaUśmiech
05-16-2012 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZwyklaDziewczyna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Hey i Nosowska
A ja chodziłam na koncerty Heya od kiedy skończyłam 12 lat i powiem Wam, że są strasznie nierówne. Nosowska potrafi zrobić coś fascynującego, a miesiąc później zje.ać cały szoł. Nowe płyty nie podobają mi się z resztą zbytnio. Ostatnia naprawdę fajna to moim zdaniem Music Music. Nosowskiej '8' jest super, ale już Osiecka mi się nie podobała. A co do wokalu... Jest charakterystyczny, ale czy taki genialny, nie wiem.
Słowem - kiedyś bardziej się jarałam, teraz to wszystko wydaje mi się zbyt nierówne. Choć i tak lubię Nosowską jak mało którego artystę czy artystkę w tym krajuOczko

Posłuchajcie różnicy. Nie lubię Chylińskiej za bardzo, ale widać różnice poziomu i kunsztu:




http://www.youtube.com/watch?v=vGFyuZJVQx8 Oczko
05-17-2012 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maurycy Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 94
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Hey i Nosowska
Nie mam nic do muzyki, nawet jest fajna, ale teksty mjaą tak okropnie żeńskie, że muszę kontrolować to, ile czasu spędzam z Heyem. Na koncert bym się nie wybrał.

So dumb!
05-19-2012 01:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Farelka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 79
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 1
Post: #8
RE: Hey i Nosowska
Uwielbiam to wykonanie Nosowskiej i Chylińskiej, jeszcze Nosowska i Przemyk "Kochana" też jest cudowne <3
Ogólnie raczej nie słucham, pojedyncze kawałki tylko, te najbardziej znane jak "Teksański" czy "Moja i twoja nadzieja".

A myślę że nie ma co porównywać Nosowskiej z Chylińską jako tako, bo wykonują ogólnie dwa całkiem różne rodzaje rocka Uśmiech
05-26-2012 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rick22 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Hey i Nosowska
Dla mnie Nosowska i Hey to takie plumkanie o miłości dla dziewczyn raczej, ale czasem posłucham. Byle nie za dużo. Duży uśmiech
05-26-2012 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama: