Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przytłoczenie na basenie
Tramag Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Post: #1
Przytłoczenie na basenie
Dopiero zaczynam chodzić na basen i mam wrażenie, że wszyscy dookoła robią ogromne dystanse bez problemu. Ja po kilku długościach jestem zmęczony i trochę zniechęcony. Czy to normalne na początku?

Po śmierci kadzą a za życia jeść nie dadzą
06-23-2026 07:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Erez Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Przytłoczenie na basenie
Tak, to jest całkowicie normalne na pierwszym etapie. W planie dla początkujących wyraźnie podkreślono, że pierwsze tygodnie nie są od bicia rekordów, tylko od oswojenia się z wodą i oddechem. Każdy zaczyna w innym miejscu, a osoby pływające dłużej po prostu są na innym etapie adaptacji. Kluczowe jest spokojne budowanie rytmu i trzymanie się krótkich serii z przerwami, zamiast porównywania się do innych. Temat szerzej opisany – jak coś – tu: https://strefaplywania.pl/blog/plan-tren...na-basenie

Rozum za morzem a śmierć za wrotami
06-23-2026 07:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości